okkes-demir-dizayn-gaziantep

İşleri Nasıl Farklı Yapıyoruz?

1990'dan beri içerisinde bulunduğumuz demir doğrama metal yapı sektöründe her zaman kendimize belirlediğimiz vizyon ve misyon çerçevesinde 'hep daha iyisi' prensibi ile çalışmalarımıza devam ettik. Yıllardır içerisinde bulunduğumuz sektörde bir çok işin altına imzamızı attık ve her işin başlarken müşteri memnuniyeti garantisi ile başladık sektöre yeni katılan firmaların örnek gözüyle baktığı sektörde öne çıkan bir firma olmayı başardık.

Gaziantep`te faaliyet gösteren, Ökkeş Demir Dizayn firmamız; Alüminyum Korkuluk, Demir Doğrama, Demir Bahçe Kapısı, Çelik Çatı, Cam Balkon, Otomatik Kepenk Sistemleri, Yangın Kapıları, Fotoselli Kapı Sistemleri, Otomatik Kollu Bariyer Sistemleri, Pergole Sistemleri, Dış Cephe Giydirme, hizmeti vermektedir.

Ökkeş Demir Dizayn olarak uzun yıllardan beri içerisinde bulunduğumuz yapı demir doğrama metal dizayn sektöründe, siz değerli müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmetleri sunmaktayız....

bİZE hEMEN uLAŞIN

Ökkeş DEMİR Yapı&Metal.

Uzun yılardır içeriside bulunduğumuz sektörde kazandığımız tecrübe güler yüzü ve alanında uzman kadromuzla birlikte siz değerli müşterilerimize asma tavan, alüminyum korkuluk, demir doğrama, çelik çatı, ferforje, satış ve uygulama hizmeti vermekteyiz. Sizlerde gerçek kaliteden yararlnmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir fiyat bilgilendirmesi isteyebilirsiniz.

okkes-demir-dizayn-referanslarimiz (11)

Müşteriler Ne Diyor?

Çelik çatı ve alüminyum korkuluk alanlarında kaliteli işçilik ve uygun fiyatlandırma ile hizmet alabileceğim bir firma arıyordum. Bir akrabamın tavsiyesi üzerine Ökkeş DEMİR Dizayn İle İletişime geçtim fiyat listesi hesaplıydı açıkça konuşmak gerekirse işçiliğin kötü olacağını düşünüyordum ama yine de Ökkeş DEMİR Dizayn ile çalışmaya karar verim iş bitimi incelemelerim sonucu işçilik yönünde olan bütün tereddütlerim için pişman oldum hatta bu harika işçiliği bu kadar uygun fiyatlandırma seçeneği ile nasıl yapıyorlar anlam veremedim ama gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim..